Чому обрати навчання у Черкаському інституті пожежної безпеки

Чому обрати саме нас?

Безоплатні комфортні умови проживання у курсантському гуртожитку;
   Забезпечення форменним одягом та взуттям;
    Безкоштовне триразове харчування у їдальні інституту;
  Безкоштовне медичне обслуговування;
   Навчальні аудиторії обладані за новітніми технологіями;
  Сучасна бібліотека та електронна бібліотека;
  Науково-дослідні лабораторії;
  Можливість займатися спортом в одному з найкращих спортивних комплеків.Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України – це престижний заклад вищої освіти із багаторічними славними традиціями й високими досягненнями, який надає якісну освіту європейського зразка.

На честь визнання здобутків навчального закладу у підготовці професіоналів-рятувальників, патріотів нашої країни, інституту було присвоєно почесне ім’я Героїв Чорнобиля.

Міжнародна співпраця:

- Інститут входить до Європейської асоціації навчальних закладів пожежних служб;
- Участь у Європейських науково-освітніх проектах;
- Участь у міжнародних тактико-спеціальних навчаннях "European Rescue Workshop Fenix" та навчаннях і тренінгах, які проводяться компаніями MSA, Drager, Weber;
- Широка співпраця з НАТО у галузі інформаційних технологій та захисту інформації;
- 32 угоди з дванадцятьма країнами Європи.

Освітня діяльність

Навчальний процес відбувається на 3 факультетах, до складу яких входять 13 кафедр, а також відділення заочного навчання. Інститут надає освітні послуги з перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів у галузі знань «Цивільна безпека» та з підготовки іноземних громадян.

На базі ЧІПБ функціонує єдина серед споріднених навчальних закладів ДСНС України кінологічна пошуково-рятувальна група, розрахунки якої внесені до Європейського реєстру міжнародних місій з пошуково-рятувальних робіт.

Спортивні досягнення

Інститут вирізняється високими досягненнями у спортивно-масовій роботі. Серед спортсменів ЧІПБ – чемпіони та призери Олімпійських ігор та міжнародних змагань різного рівня. У навчальному закладі культивується понад два десятки видів спорту.

130

Кандидатів та докторів наук

32

Міжнародні угоди

200

Майстрів спорту

25

Майстрів спорту міжнародного класу


Визначте спеціальність за переліком предметів

Перший предмет
Українська мова та література
Другий предмет

Третій предмет
Склад приймальної комісії

Віктор Гвоздь

Голова
приймальної комісії

Олександр Тищенко

Заступник голови
приймальної комісії

Дмитро Лесечко

Голова
апеляційної комісії

Віталій Зажома

Голова
відбірокової комісії

Сергій Тарасов

Відповідальний секретар
приймальної комісії

Олена Борсук

Заступник відповідального
секретаря приймальної комісії

Микола Пилипенко

Заступник відповідального
секретаря приймальної комісії

Віктор Вихристенко

Адміністратор
ЄДЕБО

Вартість навчання

грн.33/день

Бакалавр
(денна форма)

Обрати

грн.24/день

Бакалавр
(заочна форма)

Обрати

грн.39/день

Магістр
(денна форма)

Обрати

грн.27/день

Магістр
(заочна форма)

Обрати

Розповсюджені питання вступників

  • Відповідь: Ні. Вступ виключно за результатами ЗНО можливий лише за контрактом. Для вступу за державним замовленням необхідно звернутися до територіального органу ДСНС України, пройти попереднє медичне та психофізіологічне обстеження та після направлення особової справи до приймальної комісії, додатково скласти вступний іспит з оцінки рівня фізичної підготовки в Інституті.

  • Відповідь: Вступник має право використовувати результати ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років, при цьому дозволяється комбінувати їх - використовувати результат одного предмету, отриманий у 2017 році, а інші - у 2018 або 2019 році.

  • Відповідь: Для підтвердження цього факту потрібно завантажити в електронний кабінет вступника довідку про реєстрацію місця проживання особи, відповідно до Правил реєстрації місця проживання. Щодо цього питання МОН надавав відповідне роз’яснення - щодо формування конкурсного балу з урахуванням сільського коефіцієнту.

  • Відповідь: Ні, конкурсний бал вступника не може перевищувати 200 балів. У випадку, коли після застосування усіх коефіцієнтів, бал перевищує 200, система ЄДЕБО встановить його на рівні максимально можливих 200 балів.

  • Відповідь: Вступник може подати 5 заяв на денну та заочну форму навчання, за якими претендуватиме на навчання за кошти державного бюджету. Ці заяви вступник має пріоритезувати - визначити, за якою заявою він хоче бути зарахований в першу чергу, другу і т.д. Подання заяв для участі в конкурсі на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) не обмежується, такі заяви не пріоритезуються. Під час подачі електронної заяви вступник має обрати позначку, в якому конкурсі ця заява братиме участь: «претендую на участь в конкурсі на місця державного та регіонального замовлення і на участь в конкурсі на місця за кошти фізичних та юридичних осіб у випадку неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за державним або регіональним замовленням»; «претендую на участь в конкурсі виключно на місця державного та регіонального замовлення»; «претендую на участь в конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та юридичних осіб».

  • Відповідь: Так, вступник може змінити спеціальність на іншу в межах одного вищого навчального закладу за умови збігу конкурсних предметів та при наявності вакантних місць ліцензованого обсягу шляхом перенесення заяви).